הסרת שטיחים מקיר לקיר

מחפשים מומחה להסרת שטיחי מקיר לקיר בבית, במשרד או בכל מקום אחר? הידעתם כי הסרת שטיחים מקיר לקיר היא משימה קשה, מלכלכת ומתישה המחייבת ידע, ניסיון ושימוש בחומרים חזקים? ובכן, שירות הסרת שטיחים מקיר לקיר ע"י מומחה מזמינים רק מחברת פוליש אליהו.

חברתנו מתמחה בכל שיטות הפוליש, בליטוש וחידוש משטחים ומרצפות, בניקוי והסרת כתמים ממשטחים שונים ובהסרת שטיחים מקיר לקיר בכל הבית. כחברה מובילה בתחום הפוליש והניקיון אנחנו מתחייבים לעבודה מקצועית ובאיכות הגבוהה ביותר, לתמורה מלאה למחיר, לשירות אדיב, לתוצאות נפלאות ולמחירים הוגנים. השירות שלנו ניתן ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי, אנו מתחייבים לעבודה יעילה ומהירה במחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

הסרת שטיחים מקיר לקיר ע"י מומחה – למי זה מתאים?

שירות הסרת שטיחים מקיר לקיר ע"י מומחה מחברת פוליש אליהו מיועד לכל מי שמשפץ את הבית, הדירה או המשרד ומעוניין להסיר את השטיח הישן והעמוס בכתמים שאין אפשרות להסיר אותם. חשוב לזכור כי שטיח מקיר לקיר דורש תחזוקה שוטפת ויסודית, אך לאורך השנים השטיח סופג נוזלים, סופח לכלוכים שונים, צובר אבק בכמויות רבות ועם הזמן הריח שלו אינו נעים והופך למטרד בפני עצמו. המראה של שטיח מקיר לקיר עם כתמים אינו אסתטי ונעים לעין, הוא פוגע באיכות החיים, מוריד את שווי הנכס ועלול להוות גם מפגע תברואתי.

ישנם מצבים שבהם מומלץ לפנות לחברת פוליש אליהו על מנת להסיר שטיחים מקיר לקיר ע"י מומחה, המצבים העיקריים הם:

  • תכנון לבצע שיפוץ יסודי ומקיף בבית או בדירה הכולל החלפת מרצפות, הדבקת אריחי ריצוף או חידוש המרצפות הישנות.
  • בית, דירה או משרד לאחר שריפה שגרמה לנזק משמעותי לשטיח מקיר לקיר.
  • נכסים לאחר הצפה או נזק משמעותי כתוצאה מפגעי מזג האוויר.
  • השבחת נכסים שיש בהם שטיחים ישנים מקיר לקיר.
  • הכנת הדירה או הבית הפרטי לקראת מכירה או השכרת הנכס.

תהליך הסרת שטיחים ע"י מומחה מנוסה

חשוב לציין כי הסרת שטיח מקיר לקיר היא משימה פיזית קשה ומתישה, מאחר שהשטיח מודבק לרצפה או למשטח באמצעות דבק חזק. לאחר הסרת השטיח יש להסיר ממנה את שאריות הדבק, ורק אז ניתן לשטוף את המרצפות ולהחליט האם הן במצב תקין וניתן לחדש אותן באמצעות ליטוש, ניקיון יסודי ופוליש.

תהליך הסרת שטיחים מקיר לקיר על ידי מומחה של חברת פוליש אליהו כולל את השלבים הבאים:

הסרת השטיח בתלישה – בשלב הראשון להסרת שטיח מקיר לקיר יש לחתוך עם סכין יפני חריץ באחד מהצדדים של השטיח, ולמשוך את השטיח כלפי מעלה, תוך הפעלת כוח פיזי, מאחר שהשטיח מודבק בחוזקה למשטח הריצוף שמתחתיו. זו פעולה מתישה פיזית ולאחר הסרת כל השטיח נשארים עדיין לכלוכים ויש לנקות ולהסיר את שאריות הדבק ולטפל בכמויות העצומות של האבק. 

הסרת הדבק ממשטח הריצוף – בשלב השני להסרת שטיחים מריצוף על ידי מומחה יש להסיר את שאריות הדבק שנותרו על המרצפות. כדי להסיר שאריות של דבק מגע חזק המומחה מיישם חומרים חזקים הגורמים להמסה של הדבק, ובשלב זה יש לעבוד עם ציוד מגן כדי לשמור על הבריאות ולהימנע משאיפה של אדים רעילים וחריפים. את הדבק המומס מסירים באטיות באמצעות סכין מיוחדת, שפכטלים, חומרים מיוחדים להסרת שאריות דבק, מגב, סקוטש ויעה. 

שיקום וניקוי המרצפות – בשלב האחרון משקמים את משטח הריצוף באמצעות חומרים איכותיים ומיוחדים, מכשור מקצועי עם ראשי קרצוף, ובהתאם לצורך מבצעים ליטוש מרצפות כדי להכין את המשטח לקראת פוליש, הדבקת אריחים או פעולה אחרת.

להזמנת שירות הסרת שטיחים מקיר לקיר ע"י מומחה במחירים הוגנים – התקשרו עכשיו למוקד השירות של פוליש אליהו!

יצירת קשר - 050-4554842 דילוג לתוכן