ליטוש מרצפות

חברת פוליש אליהו היא החברה המובילה בישראל לשירותי פוליש וליטוש מרצפות. כחברה מובילה בתחום הפוליש אנחנו מציעים שירות מקצועי ואיכותי לליטוש ריצוף הבית או הדירה על ידי מומחים בלבד, תוך התחייבות לתוצאות מעולות ולמחירים הוגנים ושווים לכל כיס.

ליטוש מרצפות על ידי מומחה נועד לחידוש הרצפה, להסרת כתמים קשים, ליישור המשטח ולהברקת הרצפה. חידוש מרצפות מהווה חלופה כדאית ומשתלמת לריצוף הבית או המבנה מחדש. במקום להשקיע עשרות אלפי שקלים בהחלפת הרצפה הישנה, המומחים של חברת פוליש אליהו יגיעו אליכם ותוך מספר ימים אתם תיהנו מרצפה אחידה, ישרה, נקייה ומבריקה, הנראית בדיוק כמו רצפה חדשה. הליטוש המקצועי מבטיח לכם רצפה הנראית כמו חדשה עם אפקט הברקה יוקרתי, כאשר תוצאות הליטוש של הרצפה נשמרות לאורך זמן, לפחות עשר שנים ובדרך כלל עד 15 שנים.

לכן, אם הרצפה בבית, בדירה, במשרד או במבנה נראית ישנה ומלוכלכת, ואם משטח הריצוף אינו ישר ואחיד וניתן להבחין בסדקים קלים, בשריטות באריחים ובגוון כהה ולא יפה במרווחים שבין אריחי הרצפה – כדאי לכם להזמין שירות ליטוש מרצפות מחברת פוליש אליהו. 

מה זה ליטוש רצפה ולמי זה מתאים?

כדאי לדעת כי שירות ליטוש מרצפות הוא בפועל שירות מקצועי של מומחים שמטרתו להשחיז שכבה דקיקה עליונה ממשטח הריצוף כדי ליישר את הריצוף, להסיר כתמים, לחדש את המשטח ולהבריק אותו. כדי ללטש את הרצפה הקיימת בבית יש להזמין חברה מקצועית המתמחה בניקוי וחידוש מרצפות. את הליטוש של הרצפה מבצעים על ידי מכונת ליטוש ייעודית עם ראש של אבן יהלום או דיסקיות יהלום. 

חשוב לציין כי ליטוש מרצפות מתאים לבעלי בתים ודירות ולבעלי עסקים המעוניינים לחדש את הרצפה הקיימת בנכס שלהם במקום להשקיע הרבה מאוד כסף בפירוק והחלפת הריצוף הישנות. לכן, כדאי להזמין שירות ליטוש והברקת מרצפות מהמומחים של פוליש אליהו במצבים הבאים:

  • רצפה ישנה ומלאה בכתמים שאין אפשרות להסיר על ידי חומרי ניקיון.
  • רצפת הבית אינה ישרה ואחידה יותר.
  • אריחי הריצוף מלאים בשריטות ולכלוכים קשים המכערים את המשטח ויוצרים מראה לא אסתטי.
  • הרצפה נפגעה כתוצאה מפגעי מזג האוויר, הצפות, שריפה ועוד.
  • הרובה בין אריחי הריצוף קיבלה גוון כהה ולא אסתטי.
  • מעבר לדירה עם רצפה מלוכלכת ולא אחידה הנראית ישנה ומוזנחת מאוד.
  • ליטוש הרצפה במסגרת שיפוץ מקיף בבית או בדירה, הליטוש הוא פתרון איכותי וזול יותר להחלפת הרצפה הקיימת.

שלבים בשירות ליטוש מרצפות על ידי מומחה

כדאי לדעת כי ליטוש מרצפות אינו מתאים לכל סוגי האריחים, לכן אם יש לכם רצפה מאריחי קרמיקה או גרניט פורצלן, המומחים של פוליש אליהו ימליצו לכם על שיטות אחרות לחידוש הרצפה. ליטוש מרצפות מתאים במיוחד לרצפת שיש, אבן וטרצו. המומחים שלנו מבצעים את העבודה בסדר הבא:

  • ניקוי ומילוי הפוגות – בשלב הראשון מחדשים את הפוגות, כלומר את הרובה הממלאת את המרווחים בין אריחי הריצוף. עם השנים הרובה מקבלת גוון עכור ומראה מלוכלך, ולאחר ניקוי ומילוי הפוגות עם דבק אפוקסי בגוון דומה למרצפות ניתן ללטש את המשטח ולהשיג מראה אחיד ומרשים מאוד.
  • ליטוש הריצוף – בעזרת מכונת ליטוש מתקדמת מלטשים את הרצפה בכמה שלבים, ומתחילים בהשחזה גסה יחסית ומסיימים בראש ליטוש עדין. מומחה לחידוש מרצפות מבצע ליטוש בחמש דרגות שונות ובהדרגה כדי להשיג תוצאות מושלמות.
  • פוליש לרצפה – בשלב האחרון מומלץ לבצע פוליש לרצפה, ניתן לבחור בין פוליש ווקס לרצפה לבין פוליש קריסטל, וכך יוצרים שכבת הגנה עמידה ומקבלים את אפקט ההברקה האהוב והמרשים במראהו.

למידע נוסף ולהזמנת שירות ליטוש מרצפות במחיר הוגן ועל ידי מומחה מנוסה מחברת פוליש אליהו – התקשרו עכשיו!

יצירת קשר - 050-4554842 דילוג לתוכן