פוליש לחדרי מדרגות

חברת פוליש אליהו מציעה שירותי פוליש וניקיון לחדרי מדרגות בבנייני מגורים, בנייני משרדים ובמבנים מסחריים ותעשייתיים. השירות ניתן בפריסה ארצית רחבה על ידי צוותים מקצועיים ובעזרת מכונות וחומרי פוליש באיכות גבוהה. שירות פוליש לחדרי מדרגות על ידי מומחה כדאי להזמין רק מחברה מקצועית ומובילה כמונו בכלל המחירים ההוגנים, הציוד המקצועי, התוצאות המעולות והשירות האדיב. 

חשוב לזכור כי הלובי וחדרי המדרגות בבנייני מגורים ומשרדים נמצאים בשימוש נרחב על ידי הדיירים ואורחים המבקרים במבנה. אחת לתקופה חשוב לבצע פוליש גם בחדר המדרגות בבניין כדי להסיר מהמשטחים כתמים קשים שאין אפשרות להסיר על ידי חומרי ניקיון רגילים, להגן על המדרגות בפני בלאי מואץ והיווצרות כתמים וכדי לחדש את המשטחים וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר. כדאי לדעת כי המראה של חדר המדרגות משפיע על שווי הנכסים בבניין, לכן אם אתם מוכרים דירה והקונים הפוטנציאליים נתקלים בחדר מדרגות מלוכלך ובמראה ישן ומוזנח, הם פחות יתעניינו בנכס שלכם ולרוב הם יסכימו לשלם מחיר נמוך משווי הדירה בשוק החופשי.

פוליש לחדרי מדרגות מזמינים רק מהמומחים של פוליש אליהו

חלל הכניסה לבניין מגורים או משרדים ומראה חדרי המדרגות משפיעים על הרושם הראשוני כאשר נכנסים לבניין. חדר המדרגות בבניין המגורים מהווה מעין כרטיס ביקור של המבנה והדיירים המתגוררים בו. אם חדר המדרגות מלוכלך ומוזנח הדיירים סובלים מהמראה ואיכות החיים שלהם נפגעת, ובנוסף שווי הדירות שלהן בשוק החופשי יהיה נמוך יותר. 

לכן, מומלץ להזמין שירותי פוליש לחדרי מדרגות על ידי מומחה של חברת פוליש אליהו. מומחי הפוליש שלנו מתמחים בכל סוגי הפוליש ובנוסף הם מתמחים בליטוש מדרגות ומשטחים משיש, אבן טבעית וטרצו. לפני שמבצעים פוליש בחדר מדרגות יש לאבחן את סוג הרצפה ואריחי החיפוי, ולבדוק את החומרים מהם המדרגות עשויות על מנת להתאים את שיטת וחומרי הפוליש.

איך עושים פוליש לחדרי מדרגות?

מומלץ לבצע פוליש לחדרי מדרגות אחת לכמה שנים, ובהתאם למצב הכללי של המדרגות והמשטחים השונים. את הפוליש בחדר המדרגות מבצעים רק לאחר ניקוי יסודי והתאמת המכשור והחומרים. תהליך פוליש חדרי מדרגות ע"י מומחה של חברת פוליש אליהו מבוסס על השלבים העיקריים הבאים:

  • ניקוי כללי של חדר המדרגות.
  • קרצוף המדרגות בעזרת מכונת פוליש מתקדמת כדי לנקות כתמים קשים.
  • שיוף שכבה דקה של המדרגות אם יש כתמים קשים ועמוקים.
  • פוליש וקס, אקריל או קריסטל בהתאם לסוג המדרגות, או מריחת סילר.

חשוב לציין כי אם מחליטים לעשות פוליש בחדר המדרגות ע"י מומחה יש להתייחס לאפקט ההחלקה, וכדאי להתייעץ עם המומחה לפוליש כדי להתאים נכון את החומרים ולהימנע מתאונות ומנפילות בזמן השימוש בחדר המדרגות בבניין. 

חידוש חדרי מדרגות אחת לכמה שנים

חברת פוליש אליהו מציעה שירות ייחודי לחידוש חדרי מדרגות, השירות מיועד לוועדי בתים ולחברות המנהלות נכסים כמו בנייני מגורים ובנייני משרדים. כדאי להזמין שירות לחידוש חדר מדרגות הכולל פוליש וליטוש אחת ל-3 עד 5 שנים, אך אפשר לבצע פוליש גם אחת לשנה, בהתאם לצורך. הליטוש נועד להסיר שכבה דקיקה מהמדרגות כדי להסיר את הכתמים המכוערים והעמוקים, ולאחר קרצוף המדרגות והברקתן יש למרוח סילר או לבצע פוליש וקס (או פוליש אחר) כדי להשיג את אפקט ההברקה המרשים.

חידוש חדרי מדרגות דורש ציוד מתקדם, חומרים חזקים ואיכותיים, ניסיון בעבודות פוליש וידע מקצועי. לכן, מומלץ להזמין פוליש וחידוש חדר מדרגות רק מהמומחים שלנו, ואנחנו בחברת פוליש אליהו מציעים את השירות בכל הארץ על ידי צוותים מקומיים ובעלי ניסיון רב. למידע נוסף ולהזמנות צרו איתנו קשר עוד היום!

יצירת קשר - 050-4554842 דילוג לתוכן