ניקוי מרצפות ישנות

שירות ניקוי מרצפות ישנות ע"י מומחה מזמינים רק מחברת פוליש אליהו. חברתנו מתמחה בכל שיטות הפוליש ומציעה פתרונות מתקדמים ומקצועיים בלבד לחידוש מרצפות ישנות במחיר הוגן.

מרצפות ישנות צוברות לכלוך וכתמים קשים ויש בהן סדקים זעירים ושריטות כתוצאה מגרירת רהיטים, הזזת ספות וכונניות בזמן שטיפת הרצפה, נפילות של חפצים כבדים ועוד. לכן, אחת לתקופה כדאי להזמין שירות ניקוי מרצפות ישנות ע"י מומחה מחברת פוליש אליהו. המומחה המנוסה מגיע אל ביתכם או אל העסק שלכם, מאבחן את סוג הריצוף, בודק את מצב הרצפה, ובהתאם לממצאים הוא ימליץ לכם על שיטת וחומרי הניקוי היעילים והמתאימים לניקוי הרצפה הישנה, עם או ללא אפקט הברקה.

ניקוי מרצפות על ידי מומחה במקום החלפת ריצוף

כדאי לדעת כי ניקוי מרצפות על ידי מומחה מחברת פוליש אליהו מבטיח לכם רצפה נקייה ללא כתמים קשים ומכוערים, ומשטח יפהפה הנראה כמו חדש, עם שכבת הגנה המונעת שריטות, הצטברות לכלוך והיווצרות כתמים. העלות של ניקוי מרצפות ישנות ע"י מומחה זולה באופן משמעותי בהשוואה למחיר החלפת הרצפה. לכן, כדאי לכם להכיר את שיטת הניקוי היעילה של המרצפות הישנות וכך תוכלו לחסוך הרבה מאוד כסף וליהנות מרצפה נקייה ומבריקה לאורך זמן.

מומחה לניקוי מרצפות ישנות מציע שירות מקצועי ופתרונות מתקדמים ואיכותיים לניקיון ולהסרת הלכלוך והכתמים הקשים ממשטחי הריצוף בביתכם. המומחה מציע פתרון איכותי ומקצועי גם לניקיון ולחידוש מרצפות ישנות במשרדים, בתי עסק, אולמות תצוגה, אולמות אירועים, מרכזי קניות, חנויות גדולות ועוד.

יחד עם זאת, עליכם לוודא כי בחרתם מומחה לחידוש מרצפות ישנות אחרת התוצאות עשויות להיות מאכזבות ותשלמו לחינם על הייעוץ והעבודה. לכל משטח ריצוף ישן יש להתאים את חומרי הניקוי וההברקה הנכונה, ובנוסף לזאת המומחה חייב לבחור את שיטת הניקוי ולהתאים גם את שיטת הפוליש וחומרי ההברקה.

ניקיון כל סוגי המרצפות הישנות בשיטות מתקדמות ואיכותיות ובמחיר הוגן

חברת פוליש אליהו מציעה ללקוחותיה פתרונות מתקדמים ואיכותיים בלבד לניקיון ולהברקת מרצפות ישנות. כחברה מובילה בתחום הפוליש וחידוש אריחי ריצוף ומשטחים אחרים, המומחים של פוליש אליהו מציעים פתרונות מותאמים אישית לניקוי כל סוגי משטחי הריצוף, למשל:

  • ניקוי והברקת רצפת שיש ישנות, כולל פוליש ווקס או פוליש קריסטל המבטיח רצפה מבריקה וללא כתמים לאורך זמן.
  • ניקוי והברקת ריצוף אבן טבעית, כולל ליטוש בהתאם לצורך ופוליש קריסטל להברקת המשטח ולהגנה עליו לאורך זמן.
  • ניקוי והברקת רצפת טרצו ישנות בבתים, דירות, משרדים ובמבנים נוספים, כולל פתרונות לליטוש ולחידוש המרצפות הישנות.
  • ניקוי והברקת ריצוף קרמיקה מסוגים שונים, בשיטות חדשניות וללא גרימת נזק לאריחים.
  • ניקוי, חידוש והברקת ריצוף גרניט פורצלן, כולל פוליש מקצועי על ידי מומחה מנוסה בשיטות שאינן מסבות נזק לאריחים.
  • ליטוש משטחי ריצוף מסוגים שונים באמצעות מכונות משוכללות וחומרים איכותיים.

חשוב לציין כי מומחה לניקוי מרצפות ישנות מטפל גם בפוגות, כלומר ברובה הנמצאת ברווחים ובחריצים בין אריחי הריצוף. הרובה סופחת נוזלים ולכלוך, עם השנים הצבע הטבעי שלה משתנה והופך לעכור וכהה בגלל הלכלוך המצטבר, וקשה מאוד לנקות את החריצים ללא ידע, ניסיון ומכשור מקצועי מתאים.

ברוב המקרים מתחילים את העבודה לחידוש מרצפות ישנות ע"י מומחה בניקוי כללי, ליטוש רצפה באמצעות מכשור מתקדם, מריחת חומרים להגנה על הריצוף מפני נוזלים, כתמים ושריטות, ובהתאם לדרישות הלקוח ניתן לבצע גם פוליש והברקה של הרצפה. לכל סוג של מרצפות יש להתאים חומרים ושיטות עבודה נכונות אחרת עלולים לגרום לנזק חמור ובלתי הפיך לרצפה הישנה. 

למידע נוסף ולהזמנת שירות ניקוי מרצפות ישנות על ידי מומחה במחירים הוגנים ושווים לכל כיס – התקשרו עכשיו לפוליש אליהו ואנחנו נדאג לכל השאר!

יצירת קשר - 050-4554842 דילוג לתוכן