פוליש ווקס לרצפה

רוצים לעשות פוליש ווקס לרצפה ומחפשים מומחה מנוסה? פוליש ווקס לרצפה מזמינים רק מחברת פוליש אליהו בגלל המקצועיות והמחירים ההוגנים!

פוליש לרצפה נועד לניקוי עמוק ולחידוש והברקת משטחי ריצוף מסוגים שונים, אך חשוב לבחור נכון את חברת הפוליש כדי להתאים את שיטת הניקוי וההברקה וליהנות מתוצאות מעולות ונפלאות לאורך זמן. יש מספר שיטות לפוליש לרצפה, כאשר אחת הטכניקות הנפוצות ביותר לניקוי עמוק של משטחי ריצוף מבוססת על פוליש ווקס לרצפה. 

כדאי לדעת כי פוליש ווקס לרצפה הוא למעשה חומר ייעודי אותו מורחים על אריחי הריצוף באמצעות מכונת פוליש עם ראש ייעודי הכולל ראש מסתובב בצורת גלגל עם מברשת להברקת המשטח. ההברקה של הריצוף באמצעות פוליש ווקס מחזיקה עד שנה, וניתן לחזור על הפוליש ללא חשש ודאגה. יחד עם זאת, חשוב להזמין פוליש ווקס לרצפה רק ממומחה מנוסה, אחרת לוקחים סיכון גבוה לנזקים משמעותיים לרצפה הקיימת בבית או בכל מקום אחר.

פוליש ווקס לרצפה ע"י מומחה מקצועי ומנוסה

ענף הפוליש במדינת ישראל אינו מפוקח ואין בו רגולציה. בהיעדר רגולציה בענף הפוליש יש בשוק לא מעט חאפרים הגורמים לנזק תדמיתי משמעותי לאנשי המקצוע האמינים, ובעיקר לנזקים לרצפות אצל הלקוחות. פוליש לרצפה יש להזמין רק מחברה מקצועית מאחר שיש להתאים את החומרים ושיטת הפוליש לסוג ולמצב הרצפה.

אנחנו בחברת פוליש אליהו מתמחים בין היתר גם בשירותי פוליש ווקס למרצפות. זו שיטת הפוליש הזולה והמהירה ביותר כיוון שלא מחדירים חומרים מיוחדים אל תוך אריחי הריצוף, ובפועל בפוליש ווקס משיגים את אפקט ההברקה של הרצפות באמצעות יישום חומרים מעל האריחים, כלומר זו הברקה חיצונית בלבד.

פוליש ווקס לרצפות במחירים המשתלמים ביותר

בשיטת פוליש ווקס לרצפה מורחים חומר ייעודי המכיל שעווה. פוליש ווקס נחשב לשיטת הפוליש הזולה ביותר בהשוואה למחירי של סוגי הפוליש האחרים, והתוצאה עמידה לפחות זמן. בשיטה זו מבצעים פוליש חיצוני בלבד, ולא מחדירים חומרים מיוחדים אל תוך הרצפה. חשוב לציין כי פוליש ווקס פחות עמיד בהשוואה לשיטות פוליש אחרות לכן יש להימנע מגרירת רהיטים על משטחי הריצוף. 

כדי ליהנות מתוצאות מושלמות וממשטח נקי ומבריק, חשוב להזמין פוליש ווקס לרצפה על ידי מומחה מנוסה, ואנחנו בחברת פוליש אליהו מציעים שירות זה במחירים הוגנים ובפריסה ארצית רחבה. הצוות המיומן שלנו מגיע לבית הלקוח עם כל הציוד והמכשירים הנדרשים לפוליש איכותי ומקצועי. בתחילת העבודה המומחה של פוליש אליהו מבצע בדיקת חומרים בשטח נסתר וקטן כדי לוודא כי חומרי הפוליש מתאימים לריצוף ואינם גרמים לנזק לרצפה.

האם פוליש ווקס מתאים לרצפות גרניט פורצלן וקרמיקה?

המומחים של פוליש אליהו מזהירים אותנו מפוליש ווקס לרצפות גרניט פורצלן. הווקס הוא סוג של שעווה, ומיישמים את החומר רק על המשטח בעזרת מכונה עם ראש קרצוף. אריחי גרניט פורצלן, כמו אריחי קרמיקה אחרים, עשויים מחומר אטום לכן חומרי פוליש לא יכולים להיאחז היטב על רצפות קרמיקה וגרניט פורצלן. 

אם מיישמים חומרי פוליש ווקס על רצפת גרניט פורצלן, בדרך כלל בשבועות הראשונים התוצאה נראית מרשימה והרצפה מבריקה, אך תוך זמן קצר שכבת לכלוך מצטברת על שכבת הווקס והרצפה נראית ישנה ומלוכלכת. שכבת הווקס על רצפת גרניט פורצלן מתלכלכת במהירות וכמעט ובלתי אפשרי לנקות את אריחי הריצוף. בנוסף, שכבת הווקס מתחילה להתקלף וכדי להסיר אותה יש להזמין חברת ניקיון בתים או חברת פוליש מקצועית כדי להסיר את השכבה הישנה ולחדש את הרצפה.

למידע נוסף, לייעוץ מקצועי ולהזמנות פוליש לרצפה ע"י מומחה – צרו קשר עוד היום עם חברת פוליש אליהו ותיהנו גם אתם מעבודה מקצועית במחיר הוגן, ומרצפה נקייה ומבריקה לאורך זמן!

יצירת קשר - 050-4554842 דילוג לתוכן