פוליש קריסטל

מעוניינים לחדש ולהבריק את הרצפה? חברתנו מתמחה בשירות פוליש לרצפה, כולל פוליש קריסטל ע"י מומחה, ואנו מתחייבים לתוצאות מעולות ולמחירים הוגנים. 

רובנו מקפידים לנקות היטב את הבית לפחות פעם בשבוע, הניקיון השבועי כולל שטיפת רצפות עם הרבה מים וחומר ניקיון ייעודי. למרות שאנחנו נוהגים לשטוף את רצפת הבית באופן קבוע ויסודי, עם השנים אנו מגלים לכלוכים וכתמים שהצטברו על אריחי הריצוף, והמראה המתקבל אינו אסתטי והרצפה נראית מלוכלכת. גם אם נשתמש בחומרי ניקיון חזקים ומשובחים, לא נצליח להסיר את הכתמים שהצטברו על הרצפה, לכן הפתרון היחיד לניקוי עמוק של הרצפה ולהשבת המראה של האריחים הוא באמצעות פוליש לרצפה על יד המקצוענים של פוליש אליהו. 

חברת פוליש אליהו מתמחה בכל סוגי הפוליש ומציעה פתרונות מתקדמים נוספים כמו ליטוש משטחים, הברקה קריסטלית, חידוש משטחי אבן ושיש ועוד. את שיטת וחומרי הפוליש יש להתאים לסוג הרצפה, אחרת עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך לאריחים הנפלאים והיקרים. לכן, אין להקל ראש בבחירת חברת הפוליש ומומלץ לפנות רק לאנשי המקצוע האמינים והאיכותיים. אנחנו בחברת פוליש אליהו מתמחים בין היתר בשירותי פוליש קריסטל לרצפה ע"י מומחה מנוסה ובעזרת מכשור חדשני וחומרים איכותיים בלבד. למידע נוסף ולהזמנות צרו איתנו קשר עוד היום!

מה זה פוליש קריסטל לרצפה?

בעולם הפוליש לרצפה יש כמה שיטות ומכשירים לניקוי עמוק ולהברקת משטחי ריצוף בבית, בדירה, במשרד, באולם תצוגה, בקניון וכו'. שיטות הפוליש הפופולריות ביותר הן פוליש קריסטל עם המראה המבריק שכולם אוהבים, פוליש וקס המתאים לסוגים שונים של רצפות ומחירו הוא הזול ביותר בין שיטות הפוליש הקיימות, פוליש וקס ופוליש סילר. 

חשוב לדעת כי פוליש קריסטל לרצפה ע"י מומחה מבוסס על כמה שלבים ומבוצע באמצעות מכשיר ייעודי עם ראש לקרצוף הרצפה. במהלך העבודה לניקוי עמוק ולהברקת הרצפה המומחה עובר עם מכונת הפוליש המשוכללת על כל שטח הרצפה, והפעולה נעשית במספר שלבים, בכל פעם משתמשים בחומרי ניקוי והברקה שונים כדי להשיג את האפקט הרצוי. 

המומחה דואג להחדיר את חומרי ההברקה אל תוך אריחי הריצוף, וזאת לאחר ניקוי עמוק של הרצפה לצורך הסרת כתמים קשים וניקוי לכלוכים שהצטברו לאורך השנים. חשוב לציין כי פוליש קריסטל אינו מתאים לניקוי ולהברקת רצפת גרניט פורצלן. לכן, אם יש לנו רצפה העשויה מאריחי גרניט פורצלן אי אפשר לעשות עליה פוליש קריסטל, ואם ננסה לעשות פוליש קריסטל על גרניט פורצלן אנו עלולים לגרום לנזק משמעותי ובלתי הפיך לאריחי הריצוף.

תהליך פוליש קריסטל לרצפה על ידי מומחה מחברת פוליש אליהו

כדאי לדעת כי פוליש קריסטל לרצפה נועד לנקות כתמים קשים ולהבריק את המשטח. בתהליך זה מחדירים חומרים ייעודיים המכילים קריסטלים זעירים לתוך השכבה העליונה של אריחי הריצוף, בדרך כלל משטחי שיש ואבן. החומר הקריסטלי ממלא את הנקבוביות והחורים המיקרוסקופיים הקיימים במרצפות, והחומר מנקה ומחליק את האריחים. בשיטת הפוליש הקריסטלי מסירים את שכבת הלכלוך העליונה באמצעות מכונה ייעודית, ולאחר החדרת חומרי ההברקה מקבלים את המראה הנקי, הרענן והמבריק של המשטח.

פוליש קריסטלי מומלץ במיוחד למרצפות שיש ואבן טבעית, וחשוב להדגיש כי שיטה זו אינה מתאימה לניקוי עמוק ולהברקת משטחי ריצוף העשויים מאריחי גרניט פורצלן. אנחנו בחברת פוליש אליהו מתמחים בין היתר גם בפוליש לרצפות גרניט פורצלן, בשיטות מקצועיות ומתקדמות המתאימות לכך.

פוליש קריסטלי לרצפה במחיר המשתלם ביותר בארץ

חברת פוליש אליהו מתמחה בכל שיטות הפוליש ומציעה פתרונות מתקדמים ועבודה עם אחריות, כמובן במחירים הוגנים ושווים לכל כיס. אנו מציעים שירות בפריסה ארצית רחבה ומתחייבים לתוצאות מרשימות ולפוליש קריסטל המחזיק מעמד זמן רב.

למידע נוסף ולהזמנת פוליש קריסטל לרצפה ע"י מומחה – צרו קשר עוד היום עם מוקד השירות של פוליש אליהו!

יצירת קשר - 050-4554842 דילוג לתוכן